Barca padarė Mančesterį!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- :
- : 0
- : 0
- : 12
- : 9
- : 31
Siandein visi Barcos hateriai nervoti
5506
Ne viskas - auksas, kas auksu žiba...
5551
lol'e buvo nu.
Patys kvailiausi yra tie,
5558
O tai dėl ko žudytis nekvaila?
Kad ir kaip nekestume savo brolio ar sesers
5560
Just after you again.
Džiaukis kad bent vokelį gauni
5560
tik tiek? pf. geras :D
Džiaukis kad bent vokelį gauni
5561
kaip jūs padarot tą demo demotyvacijoj? :D:D:D
Holyvudas
5575
Eik tu Holyvude, kuriame daro stebūklus. Būtų kietai, kad tavo lietuvių mokytojas būtų tau stebūklą padaręs. gal būtum raštingesnis. Tada ir į tą Holyvudą nuvažiuotum.
Įsižiūrėk atidžiau
5577
so what?
Testas 98% ar 2%?
5583
čia tas pats velnias kai reikia sakyti 2+2? +2? +2? +2? +2? sugalvok daržovę? ir visi atsako morka. Išbandykite.
Geros merginos turi kompleksų dėl krūtinės dydžio,
5583
Aš gerulė :D
1234Pirmyn