omg, pamenu kai buvau sporto stovykloje, stadione, tai taip kankinaus karsciu, nebuvo pavesio arti, saule tiesiog KEPINO, o dabar noreciau, kad vasara griztu.. :/
Rytoj aš grįšiu - Ir bus dar karščiau bl*t!!!
Anonimas
5198
Anonimas
5344
O gal galetum gristi?
Anonimas
5471
Gryšk, tik prašau gryšk!
marmuza
5482
Jo su keiksmais geriau. Nepatinka- neziurek
Anonimas
5487
Ir būtinai su keiksmažodžiais...
Anonimas
5491
Jei vasara nebutu karsta, ji nebutu vasara.
Monakiux
5491
#15 Tada tai išvis :D
Anonimas
5492
galėjo kaip trollface gautis, tada dar geriau būtų :D
Anonimas
5493
Kam tą sušiktą smailą dar įkišt? Normali foto buvo vien su tok dviem "Evil eyes".. GOD FUCKING DAMN IT.
Anonimas
5493
bl*t :D
Anonimas
5493
nekenciu karscio !! vienintelis minusas vasara. :(
Mivo.
5493
:D geras :D
anonimas
5493
ir gerai as ryt varau maudytis ir saltu alum gaivintis :D
Anonimas
5494
i snuki tam soncui :D
Anonimas
5494
Kojos šaltam vandeny ir pan ** aš tanke sėdžiu ;D
Anonimas
5494
#3 Matai, ne visi dar mokosi mokykloje ir gali mėgautis vasara. Kai kam ir dirbti per šitą karštį reikia
Anonimas
5494
i'll be back
Anonimas
5494
Gine, aisku tau turbut perdaug patinka kepintis iki pamelynavimo saulej prie +40, kai odos spalva jau 100 kartu virsija plauku spalva...
FarmVille
5494
Tai, kad jau lyt turėtų :)
Gine
5494
Nekenciu as jusu zmones. Nemokat megauti vasara. Tai bliaunat, akd salta, tai kad karsta. Tokia vasara ir turi but. Nepatinka varyk i NOvergijas visokias arba Grenlandijas. Keistuoliai
Anonimas
5494
negaliu kaip sujuokino :D
kasiakas
5494
O bl*t :/
|

