Ištarkime „Ačiū“ tiems, - Kurie to nereikalauja, tačiau yra verti

2011.10.05 zvp
  • 276
11
Ištarkime „Ačiū“ tiems,







EllDiago 5162    
Aaaaawww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
#9 Motyvuoja, o ne demotyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
Demotyvuoja istarti ACIU. Tai Aciu ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
as <3 gyvunus!!!!!! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
kaip tai demotyvuoja ?
Rugile.Mi. 5351    
;] Aciu labai fainai padare:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
Pagaliau tikrai kazkas gerai padirbejo ir sukure gera demotyvacija. AČIŪ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
ten simpanze twilighto megejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
fotkeje "uz draugyste" reiktu istarti aciu vilkolakiui?
Taute 5377    
aww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
Galvojau gale bus "ačiū Maxima"
Grįžti į viršų