tiesa
Gyvename laikais, - Kai žmogiškumas tampa nykstančiu žmonių bruožu
Anonimas
5230
Anonimas
5304
Nesutinku su 2 ir 4. Pagalba nera silpnuju pozymis, paziurekite i 5. Pagarbos niekaa negrindziu baime.
Anonimas
5391
1.Ubagai kurie stengiasi kabintis i gyvenima ir pan. 2. Ubagai kurie tingi, geria ir t.t . Dbr aiškiau ? Ar man kitaip paaiškint ?
Anonimas
5391
Fa niekas nekaltas, kad atsiranda kvailių kurie padeda ne tam, kam reikia .:D
Anonimas
5391
Gyvename laikais... pastaruosius 3 milijardus metų nuo gyvybės atsiradimo
Anonimas
5391
aciu, labai grazu :D
Anonimas
5391
sukuriau, gal patvirtins, gal ir ne.
Anonimas
5391
#7 geras, aciu uz ideja.
Anonimas
5391
kas nors sukurkit demotyvacija,ideje visas 7 mirtinas nuodemes su tai atspindinciais paveiksliukais ir parasykite "tik supuvusioje visuomeneje 7 mirtinos nuodemes yra kasdienybe", nes as lb tingiu :D :(
Anonimas
5391
dejau as ant to zmogiskumo. Per ta jusu vadinama zmogiskuma buna dar daugiau problemu. Padek ubagui juodziui, tai tas dar daugiau juodziu prigamins ir dar daugiau problemu atsiras.
Anonimas
5391
Taip... Zmogiskumas nyksta. Jusu komentarai tik tai patvirrina :-D
Anonimas
5391
''pagarba grindziama baime'', tai kad visada taip buvo ir nematau cia nieko bloga...
Cypa
5391
#2 tai ką aš ir sakau
Punceka
5391
Žinok, tikrai jau reikia verkti pagalvojus apie žmogiškumą ir kokiais tampame.
Anonimas
5392
paverkim dabar
|

