Vienas - Išsišokęs komentatorius

2011.06.16 zilwis777
  • 144
11
komentatoriai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
Niuxinkit byrkas su savo gavno demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
Etanas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
jo, as irgi pagalvojau apie etana...
povilasq 5490    
eem jus cia apie C2H6 snekat? O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Kazin Etanas jau is pat pradziu buvo sugalvojas sita visa zaidima.
Geras_Iksas 5490    
man pirma mintis irgi buvo Etanas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
nebebus Etano....:C
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Zilvio demo : )********
zilwis777 5490    
Toli gražu, kurdamas šią demo net neturėjau minties apie Etaną.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Kodel Etanas, niekas jo taip nepuola dabar jau :D Tiesiog kazkas kazka pasako kitokio, matyt neteigiamio, ir supuola visi, kaip varnos i musio lauka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Etanas...
Grįžti į viršų