Tėveli, - kodėl vestuvėse tiek daug degtinės?

2011.04.22 zilwis777
  • 243
13
vestuves







Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
nei wodka nepades....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
tai kad ji su ūsais
xXxbraskexXx 5390    
WTF kokia nuotaika zbzj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Todel,kad blaiviam i realybe ziureti per baisu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
#4 facepalm
Nuotraukos nėra
Zerker 5544    
#2 Zombis.., o paskiau tokią pačią ir dulkinsi..
ZIBUTIS 5545    
as tai ir blaivas padaryciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
photoshop`as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
photoshop`as
anonimas 5545    
ta kairiausia dar px :D
Reinass 5545    
Be jos neapsieinama
zilwis777 5545    
Tam, kad tas zombis bentkiek sužmogėtų...
Teenagor 5545    
hhhhhh. ;s
Grįžti į viršų