Medaliai - jie turi savo kainą

2011.04.16 zilwis777
  • 159
10
medaliai, pasiaukojimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Man rodosi kad cia daugiau i cernobilio nelaime demotyvuoti bet ir karui tinka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
#7 #8 Žmonės patys nusistatę prieš kitus yra.. . Mes prieš Lenkus, Rusus.. Krč toks pasaulis :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#3 jei zmones sugebetu susivienyt ir nuverst tuos supistus tironus , nebutu jokiu karu...
zilwis777 5550    
#3 Būtent! Jei tie politikai pykstasi, tai lai jie ten ir pjaustosi sau gerkles, o nesiunčia savo šalies piliečių į pražūtį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
NESAMONE BLET :D
povilasq 5550    
fuj, as valgau (puke)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Nezinau, bet man atrodo cia photoshopas
Spameris 5551    
Nežinau nieko beprasmiškesnio už karą. Eina tvirti vyrai kovoti, grižta invalidai, nesveiki, neatpažįsta savo giminių, jeigu pasiseka.
Teenagor 5551    
wow.
kiki17 5551    
nu cia jau.. atsiprasant tokiais dalykais manipuliuot
Grįžti į viršų