Mes irgi gyvūnai, kad ir kaip bepasuktume. Ir nereikia čia prisigalvoti, kad mes kažkuom išskirtiniai :).
Likimo ironija - Mes žudome, kad gyventume
Anonimas
5253
Anonimas
5374
Kill or be killed. That's life.
Anonimas
5374
mes taip darome, nes esame gamtos dalis. Tai yra naturalu
Mr.Troll
5374
Supisti politikai ir Masonai. Vien pinigai ir valdymas galvoje.
Anonimas
5374
terra nova pradejo ziuret ir demotyvacija sukure -.-
anonimas
5374
visi zudo, kad gyventu ne vien mes
Synecdoche
5374
Idėja gera, tik niekaip nesuprantu, kodėl likimo ironija? Sakyčiau, tai veikiau totali, gryna ir vienareikšmiška mūsų pačių kaltė (: Kitaip tariant, žmogiška ironija.
|

