Mes vyrai visados busim nuostabus tik moteris susensta
Santuoka - Prieš ir Po
Anonimas
5224
mirab
5807
Anonimas
5835
O vyrai tai jau tipo visą gyvenymą tokie pat nuostabūs pasilieka :D
Anonimas
5841
esmė tame, kad vyrai veda moterį ir tada pradeda dar labiau pavydėt ir kelt pavydo scenas, kad į ją tokią gražią, liekną ir pasidažiusią žiūri visi aplinkiniai vyrai... ir ką jai belieka daryt...juolab kad vyrai visad gydo galvą" tu man graži visokia"
Anonimas
5864
kas isbalo? isivaizduojat kame kalba? tame kad pries santuoka viskas zjbs, po santuokos MIRTIS
Anonimas
5884
kaip ziauriai xD
Anonimas
5896
o kad isbaaalo
Nova
5897
#12 O savęs neužjaustum jei butum ta mergina :)?
Anonimas
5897
argi taip is tikruju buna? nes jei taip, tai uzjauciu vyrus :D
Anonimas
5902
kunfu jei nebutu uzstates tai neisstoretu taip. po nestumo moteris gauna papildomu kilogramu :)
Anonimas
5904
Butu dagiau papises, gal ir neistoretu taip
Anonimas
5907
rofl xD geras xD 5/5
Anonimas
5910
na tai zauru,tas
Anonimas
5925
#6 juoda spalva tiesiog paslepia
Turbosraige
5927
Ant juoko pasakysiu, kad fail - apatineje nuotraukoje mergina visai be papu, nors ir stambi. Virsutineje, kaip matot, papai miniatiuriniai vis delto yra. Butu isauge, jei jau taip :D bet nesikabineju...
Anonimas
5930
2 foto tai jos ranka kaip mano koja:D
Anonimas
5931
gal kas galit atsiust i email. plyz [email protected]
J0keris
5934
Omg:(
Anonimas
5934
ziauru..
ego
5935
yra tiesos.. :)
|

