Rasizmo lygis - Po šio vakaro Lietuvoje jis pakils

2010.09.11 zhygis3
  • 126
34
rasizmas, usa, lithuania, lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#36 Atidžiau pasižiūrėk,ten šešėlis nuo teisėjo galvos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#35 (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Ten Javtokas i kelnes primyzo pries rungtynes?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
razismo lygis pakils nebent tik tarp neissivysciusiu idiotu......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Zigga zigga zigga SHOOT THE FUCKIN NIGGA! taip mes judejom is amfiteatro :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
NEGRUA?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
26# Pritariui, nesusitaikys su pralaimejimu niekas, tik varo ant kitų, o save įsivaizduoja kaip pasaulio tašką...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#28 butent :)
juodaodziai su savo ilgom slangom turi daug jegos ir yra pajegus zaisti be pertraukos ilgai. jie kaip vergai, sako ka daryt ir jie daro, kaip ir senovej tik dabar tai daro savo noru :) del to ir nera daug juodaodziu geru treneriu, nes jie nemoka vadovaut, tiesiog paklusta isakymams. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
vergai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
tikrai pakils, nes visi lietuviai visiški daunai. taip mums ir reikia kad pralaimėjom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Niekada nebuvau rasistė ir nebūsiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
pakils? o as visada galvojau, kad Lietuviai vieni kitus myli ir nekencia visokiu bezdzioniu, nejaugi klydau? :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Rasistai jūs,fūūūūū
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Visos Simpsonu,Futuramos ir Seimos Bico serijos lietuviskai vienoje vietoje ! NEMOKAMAI!!
www.Simpson.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Visos Simpsonu,Futuramos ir Seimos Bico serijos lietuviskai vienoje vietoje ! NEMOKAMAI!!
www.Simpson.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Nesamone, kad bezdziones toki sokluma, jega ir greiti turi.Vien todel manau galime sau leisti juos vadinti bezdzionemis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
ka jus cia snekat bl?teisejai nigeriu pusej buvo bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Juodaodžiai gerai žaidžia. :) mūsų krepšininkai taip pat nuostabūs buvo, tiesiog taip turėjo būti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Bus tokių, kuriems "užteks" tam proto... JAV buvo stipresnį, o mes jau ir taip laimėjom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
zudantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Ko cia draskotes, geriau pasidziaukit kartu su Amerika, paliudekit su Lietuva, jie nusipelne pergales, gi nepavoge is musu o mus nugalejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
anal nigers nx
Ex02r 5766    
tiesiog ne musu diena buvo
Spameris 5766    
Man tai patinka nigeriai, jie labai šaunūs krepšininkai : ]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#5 #4 #3 vieno ir to pacio zmogaus komentarai,beviltiska :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
as pritariu sitam dalykuj... :@
stexas 5766    
Negrams, oj tai yra afroamerikiečiams šiandien geriau Lietuvos gatvėse nesirodyti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#2 kaip tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#2 ypac tu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#2 pvz tu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Gaila,kad tai tiesa.Ne visi turi sveika prota.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
tai aisku
Grįžti į viršų