Ir kodėl gi, - manęs niekas nemyli?

2010.09.14 20:21 zewasoftis
  • 3
5
Ir kodėl gi,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
aš ją taip myliu, kad net galėčiau grabą nupirkt.. sitas komentas tai nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
aš ją taip myliu, kad net galėčiau grabą nupirkt..
varna 5764    
ir tik daba pastebejua,kad ji žvaira ;S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
ja turbut nutrenke su slapiu maisu ...
varna 5764    
eina sau...kokia graži sukuosena..wow ;)
Grįžti į viršų