Kaip gerai, - kad aš vyras!

2010.09.14 zewasoftis
  • 267
24
Kaip gerai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
O tu tikrai, vyras? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
kaip gerai, kad aš- moteris
Nuotraukos nėra
Tamsa 5759    
sakyčiau nuobodu būti vyru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
šitas geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#18 nereik i viska taip rimtai ziuret ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Rimtai kai kurie virai irgi ziauriai prisiziuri. ir tau super yra. Man tai daug geriau kad bx turetu ir kitu rubu, negu tarkim koki treninga ir kad vaiksciotu su juo visa laika. man tai turi buti tvarkinga. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Nesamone.
Totali ne tiesa.
Ne visi vyrai vienodi.
Panos irgi skiresi.
indigokid 5762    
#12 reikės ir perskaitys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
o taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#13 so true, gaila kad pana esu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#8 niekam neidomu kur tu gyveni bote
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
so true, dziaugiuos kad ne boba esu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Koks jum susiktas skirtumas buvo ar ne? Jus gal nematot, kad be jusu yra daug daugiau zmoniu kurie nemate tokios demotyvacijos? Atsigaukit, mielieji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#8 kaip blogai, kad gyvenu anglijoj, bet uztat labai gerai, kad esu tik Lietuvis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
kaip gerai kad gyvenu anglijoje ir esu anglijos lietuvis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#3 FAIL!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#5, kaip tik moterim, durniau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
vyru, durniau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
demotyvuoja but motterim tjp iseina? xD
kiki17 5763    
#1 kilis kart
Ex02r 5763    
jeeeeeeeeeeeeee
indigokid 5763    
buuuuuuuuuuvo
Grįžti į viršų