O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?

2011.02.03 zcarrier
  • 335
46
liudesys,muzika,ausines,o, kaip, tu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4883    
viskas tas pats!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5237    
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
taip ir bandau!!!:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5360    
butent taip.
Nuotraukos nėra
salaga3 5391    
one word: Angerfist
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Taip ir bandau .,:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
#24, pritariu 100% :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
justin bieber
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Wau net ir telefonas mano ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Narkotikais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Sexas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#8 lopas tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Sportu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
nx ta rusiška muzika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
Nuotraukos nėra
adamkus123 5623    
jums geriau nezinoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut 5623    
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#14 Pritariu visu 100% :]]
Jaded 5623    
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous 5623    
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
Nuotraukos nėra
katakomba 5623    
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor 5623    
butent taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Piesiu,rasineju.
Nuotraukos nėra
zcarrier 5623    
#8 isvada - sukurk geresne ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Kyslotna : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Mmmmm.... alus?
povilasq 5623    
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Nuotraukos nėra
zcarrier 5624    
seip tai cia toli ne kislotna muzika:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas 5624    
Same lik you bitch :D
Grįžti į viršų