viskas tas pats!!!!!!!!!
O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?
Anonimas
4884
Anonimas
5237
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Anonimas
5312
taip ir bandau!!!:))
Anonimas
5360
butent taip.
salaga3
5391
one word: Angerfist
Anonimas
5472
photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/23652_358520543981_131261338981_4667841_7670890_a.jpg
Anonimas
5472
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Anonimas
5519
Taip ir bandau .,:D
Anonimas
5521
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Anonimas
5532
#24, pritariu 100% :)
Anonimas
5532
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Anonimas
5550
justin bieber
Anonimas
5553
Wau net ir telefonas mano ;D
Anonimas
5585
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Anonimas
5607
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Anonimas
5608
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Anonimas
5620
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Anonimas
5620
Narkotikais
Anonimas
5623
Sexas :)
Anonimas
5623
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Anonimas
5623
#8 lopas tu
Anonimas
5623
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Anonimas
5623
Sportu...
Anonimas
5623
nx ta rusiška muzika
Anonimas
5623
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
adamkus123
5623
jums geriau nezinoti
Anonimas
5623
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Anonimas
5623
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut
5623
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Anonimas
5623
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Anonimas
5623
#14 Pritariu visu 100% :]]
Anonimas
5623
www.demotyvacija.lt/pumpuokis-kaip-sugebi-1244425.html
Jaded
5623
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous
5623
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
katakomba
5623
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor
5623
butent taip.
Anonimas
5623
Piesiu,rasineju.
Anonimas
5623
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Anonimas
5623
Kyslotna : DDDDD
Anonimas
5623
Mmmmm.... alus?
povilasq
5623
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Anonimas
5624
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Anonimas
5624
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas
5624
Same lik you bitch :D
|

