Tikri jausmai - dirba ne pagal kalendorių

2011.02.13 ymy
  • 315
15
Tikri jausmai







naujokas1 3399    
Visiškai pritariu... Valentino diena - bereikšmė, jei kitomis 364 dienomis pora net vienas kitam elementaraus ,,myliu" neištaria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
o pagal skaiciafke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Kazkokia nesamone, jau atsibodo. Visi, kas neturi antros puses tik ir sako vienas ir tas pacias frazes: "ai, nupiginta svente, tik kad uzsidirbt parduotuvems", "meile rodyti galima nebutinai tik per sita diena". Ir taip aisku, kad kai myli, tai kiekviena diena kartoji ta "myliu", stengies ir rodai tai. Tiesiog ta vasario 14 pavadinta Meiles diena. Ir tai nereiskia, kad turi pulti kazka dovanoti, pirkti visokius niekucius. O tiesiog skirti ta diena zmogui, kuri myli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#1 O jei nesi turejes net ir tos pacios EX, bet zinai kad esi vertas salia tureti antraja puse, kaip tada jaustis..?
ymy 5611    
#7 Aciu.
NandP 5611    
Kokie gi būna jausmai pirmadienį? Tagi, kad sušikti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
True, true... tikri jausmai ateina, per laimes ir nelaimes, o ne tai, kad ten turi viskas buti grazu 100% ir visa laika :) Reikia visu pirma del saves ismokt gyvent, o po to del kito zmogaus. Ateis tokia diena, kai reikes abiem bendrai gyevent, susitepti rankutes ir drabuzius, uzdirbt pinigus, ir tos sventes paliks prie eiliniu dienu :)
tiurbokvadro 5611    
#7 :D gerai prikolini
Nuotraukos nėra
Moilius 5611    
pagaliau, padori, teisinga demo! galvojau kad tokiu jau nebera..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Ech. nekenčiu šitos dienos, todėl , kad viena esu.
ir taip visi prisiminimai grįžta. (doh) liūdna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#4 Yes you do
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
i love Jecki Chan
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
vasario 4 - tai tik 14 dienų iki pavasario :))
Mivo. 5611    
Šūdas, o ne šventė
Teenagor 5611    
Jaigu vasario 14 esi be panos tai pzdc tada :(, pradedi visas EX atsimint.. :/
Grįžti į viršų