Jei butu taip, taip tai galit atsisveikint su slapiu pavasariu pasitikt ilgiausia vasara ;) P.S. Nereiketu i mokykla :D
Jei nuo tavo nuotaikos priklausytų oras - Ar dažnai šviestų saulė?
Anonimas
4844
Anonimas
5149
Jei taip butu, tai galetumet atsisvekint su saule ir pasisveikint su aliaska :)
Anonimas
5196
jei butu bloga nuotaika apgauciau save ir isitikinciau kad man gera nuotaika tada prasvistu saule o kadangi mano nuotaika priklauso nuo oro :D tada saule sviestu visa laika nebent retkarciais iskristu lietutis :P
Anonimas
5289
Aišku, kad ne.
Anonimas
5340
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5478
nuo oro priklauso mano nuotaika, tai jeigu mano nuotaika būtų niūri, tada toks pat oras būtų ir tada nuotaika būtų niūri ir dėl to oras būtų niūrus , nu tai va, taip ir neišlipam iš debesų
Anonimas
5478
Cia demotyvacija kazkur¿
Anonimas
5479
manau nuvytu visos geles nuo mano saules;)
Anonimas
5479
Ganetinai daznai ;p
Anonimas
5480
nu jai jau taip butu, tai, patikekit, butumet balti kaip popieriai, ir saule kaip savo ausis be veidrodzio matytumet ;Dp
Anonimas
5480
visada sviestu saule, gal kartais praskriestu debeselis, bet greitai nulektu
Anonimas
5480
taip!
Anonimas
5480
ruda krestu :D
Anonimas
5480
Labai daaznai. (sun)
Anonimas
5480
Mano tai nuotaika prikllauso nuo oro dazniausiai , o ne oras nuo mano nuotaikos
Anonimas
5480
>>>motyvuok.lt
Anonimas
5480
#8, gerai suvelei. :D (y)
povilasq
5480
zaibai ble nutrenktu tokiu nesamoniu kurejus...
Anonimas
5480
#8 mldc :D
Anonimas
5480
Ne :D
gitaristas
5480
dangus nusidažytų geltonai, pradėtų lyti šampanu, tada dingtų gravitacija, į kosmosą pakiltų visos pasaulio uošvienės, neformalai ir gėjai ir visi ten uždustų :D
Anonimas
5480
visa menesi jau sviestu saule. (sun)
Anonimas
5480
Daaaaaznai :}}
Anonimas
5480
o tu man Etanai patinki :) Manau giliai širdyje esi mielas ;p
destr11
5480
pas mane butu vien zaibai ir griaustiniai :/
Anonimas
5480
Braškės labai gerai augtų jei pagal mano nuotaiką oras keistus :D
Anonimas
5480
ne, bent dabar žiauriai lytų
Anonimas
5480
:D
|

