Dievas sukure - o mes naikinam...

2011.05.15 01:21 xpx
  • 2
3
Dievas sukure







xpx 5521    
Deivi tu ne dievas visu 1 o antra maziau terskite gamta ir patylekite.. Susimastykite apie tai kad jau gal but po 1-vieneriu metu Lietuvos nebus ..
Nes visi pabegs iskyrus seni zmones.. Ir Seimas .. Bei Invalidai .. Pamastykite ir padekite Lietuvai kad taip neatsitiktu ,,,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Nieko aš nekūriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
dievo vnera, omes esam
Grįžti į viršų