va cia tai jau nesupyksiu, kai kas pasakyk, jog fotozopa
|
|
|
Anonimas
5750
va cia tai jau nesupyksiu, kai kas pasakyk, jog fotozopa
Anonimas
5751
ne nu as visad buvau pries tuos kurie sakydavo vis photo shopas ir panaisia... nu bet bl cia nereikia buti biologu didziausiu kad pamatytum tai...
Anonimas
5751
yr jau toks
Anonimas
5751
Eik tu nx, cia gi pize isvis, nu nx...
|