Jei jau apkalbineji, reik apkalbinet taip, kad tas, kuri apkalbineji, "negirdetu to, ka pasakoji" :D
|
valkata
5784
Anonimas
5784
man ir patinkit apkalbinet zmones ;D visi taip daro bet as jau baigiu atprast
Anonimas
5785
#3 Tau asmeniškai pritaikytos tik mėlynės:D
OoS
5785
#2 Užskaitau tokį požiūrį, jei čia nepritaikyta asmeniškai ;D
Anonimas
5785
#1 Vyrais pasikliauti irgi negalima
OoS
5785
Bus pamoka ateičiai, kad moterimis pasikliaut negalima
|

