VOKETIJA :)
Pašauk "ej, žmogau"... Niekas neatkreips dėmesio - Pašauksi "ej, byby" nusigręš pusė žmonių
Anonimas
5228
Anonimas
5826
Taiklu;D
Anonimas
5840
;D
Anonimas
5847
:D
Anonimas
5861
#10 Eik lauk, ruse. Fu, smirdi.
Anonimas
5861
ьфтфг
Anonimas
5861
AS IRGI TAIP
Anonimas
5867
geras ;)
Dizzee
5867
Taip išeina, kad čia visi bybiai :D
-Viktorija-
5867
#4 Aš ir taip manau :D
Gusta-Fang
5869
;D
Anonimas
5869
kas tiesa, tas ne melas:D
Anonimas
5870
galbut atsigres? nes jie ir taip jau nusigreze(nusisuke) bet mintis super
Inguleee
5870
*Nusigręš
Laukinis
5870
:D
|

