Kupiškis - Mes jį mylim :)

2011.02.10 13:31 whatever.08
  • 17
10
kur, geriausi, tusai, tik, tai, kupiski







whatever.08 5577    
Issikrausciau ir pasigailejau ;]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Gyvenu kupiskyje ir mielai is cia issikraustyciau
nemyliu nemyliu nemyliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Nemyliu :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Ir dabar sukurkit po demo apie kiekvieną lietuvos kampelį :)))))))))
Lopai :)))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
jei mylit, tai bent gedos su tokiom nesamonem nedarykit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Mylim, kas ne tie Lolai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Tik Palangą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
NiEKADA
Dombrelis 5617    
Mylim ir dar kaip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Nemylim
Grįžti į viršų