Nes bmw - dažniausiai vairuoja tik busimi ar esami indvalidai...

2010.09.07 21:10 werer
  • 1
6
Nes bmw







Nuotraukos nėra
W4nna 5770    
svarbu laisvos teisingai parasiau,o tu persakitei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Aikštelėje*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
lasivos vietos aiskteleje :))
Nuotraukos nėra
werer 5770    
cha ko pavydet kazi:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
nepavydek,statyk ir tu taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
nu vat uzknisa kad tokie atsiprasant vairuotojai ir gadina visa nuomone apie bmw vairuotojus... tikrai ne visi tokie yra
Grįžti į viršų