#6 prajuokinai ;D
Kaip gera - Kad laikas mūsų dar neišskyrė
Anonimas
5671
Anonimas
5679
Miela ;D
Anonimas
5680
#3 na kadangi taip nori, galiu paskelbti, jog tai yra "emotyvacija" ^^
Anonimas
5682
Man px ant to laiko...
BadisM
5683
Zmones sukurkit motyvacija tinklapi tokiems dalykams...
Anonimas
5683
Paziurekit, nera nei vieno drasuolio, kuris nepaskelbe "emotyvacija"... :)))
Anonimas
5683
čia MOTYVACIJA......
Anonimas
5684
miela tai miela, bet kur čia demotyvacija? :D
|

