#joo... #4 Optima linija vaniliniai tik 12 centų ir labai skanūs.
Pats tas - karštą dieną.
Anonimas
1871
Anonimas
4756
#3 o tu žinai kad jie irgi pakankamai brangiai išeina? Sultis+ reik užšaldyt. :D Ir dėja bomžai neturi namų( na bent pastovių ) tai kaip jie užsišaldys? Pats/pati čj optima linija ledus perki.
Anonimas
4759
bomžo ledai
Anonimas
4759
Pradzia gal nieko, bet kai lieka tik susales vanduo tai slykstu...
Anonimas
4759
Serbetas :)
|

