#6 neplautu
O tu - Dažnai eksperimentuoji?
Melly.
4632
Anonimas
4633
#5 Ir žaliu obuoliu užkąsti.
Anonimas
4633
#4 nu ir tradiciskai pienuko uzgert :)
Anonimas
4633
Trūksta garstyčių.
Anonimas
4633
O koks skirtumas, kartu, ar atskirai? Vis tiek suvalgai sumuštinį, o po to saldainį. Tai galima iškart :D
Melly.
4633
#1 apsišiktum greičiau
Anonimas
4633
Apsivemciau garantuotai
|

