O tau viskas gerai?

2013.06.26 vnz3
  • 13
6
viskas, gerai,doze,isbales,prikolai



Nuotraukos nėra
Anonimas 4680    
"Propit mozno vsio,no ne masterstvo" sytie zodziai labiau tinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4747    
lenkai
Ignassin 4748    
Mintis gal ir gera, bet lietuviai nemoka vaidint. Seniai įrodyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4748    
#2 Jegu vercia nejaukiai jaustis, tai turbut gerai atliko savo darba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4748    
Tas jausmas, kaip geda uz kita zmogu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4748    
Geras šitas. Tikiuosi, bus daugiau lietuviškų prank :).
Grįžti į viršų