Pizi buva labai geras zaidas :):):):):):):)
O kažkada - Man patikdavo pirmadienis.
Anonimas
4557
Anonimas
4562
zajibis
Anonimas
4562
niekaip as jo atsizaist negaledavau, diena nakty mirgdavau prie sio heroes3 geimo
Anonimas
4563
#7 kazkaip logikos mazai jei manai kad pasistatyi library ir upgrereidinti ginus ir magus pigiau nei titanu upgreidas....
Anonimas
4563
Nu netaip lengva tuos titanus istobulint, daug resursu, goldo reikia, tai kartais verta visa kita armija pirma upgradint :) cia jau nuo kiekvieno zmogaus taktikos priklauso :\
Anonimas
4563
totalus noobas visa armija apsiupgreidina anksciau nei titanus ir dar graly turi, todel ir nebelos nes nemokejo...
Anonimas
4563
Da best!
Anonimas
4563
#3, Heroes 3
Anonimas
4563
Heroes 4 ?
Anonimas
4563
Tai jau, kad tikrai legenda. :) Tikriausiai cia ir yra vienintelis atvejis kada pirmadienis yra gera. :D
ReBorN
4566
Legenda!
|

