Ne veltui - Inžinerija studijuoju.

2013.11.07 vnz3
  • 15
7
inzineris,pica,sildo






Nuotraukos nėra
Anonimas 4611    
Jei inžineriją studijuotum, elementariausių rašybos klaidų nedarytum. Marš į penktą klasę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4614    
#5 cia pasigirt norejai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
#5 nu mes uz 2lt sugebam dviese pavalgyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
#2 o kas cia tokio si pica papigiai visai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
matos, kad ne lietuviu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
pica, "CanCan", pas studenta? seriously?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
ne veltuj cancan'o pica :D
Grįžti į viršų