#6 - Lygiai ta patį galiu pasakyti ir aš.
Ne - Ne per daug.
Anonimas
4589
.0.
4589
Nepermažai?
Anonimas
4607
vos neapsivemiau
Anonimas
4607
Aliuminio kibiras:) kur tokį metei
Anonimas
4609
Ar tik ne aliuminis kibiras? Jei taip, tai nesveika jame maistą laikyt/gamint :D
Anonimas
4610
Pagrabine :D
Emma11956
4610
Kaip dabar užsimaniau baltos mišrainės... :D
barbemadisteee
4610
baltos mišraines niekad nebus per daug (Y)
|

