nebutinai su BMW kažką padaro, jeigu vairuoja kažkoks molis tai jis ir su smartu tą pati padarys.
Keisčiausia, kad - Ne su BMW...
JTIonsta
4642
Anonimas
4642
#7 Didelis idiote, pasižiūrėk koks mentalitetas perka kokias markes, aišku dabar ar ne?
Anonimas
4644
mazas idijote, masinos pacios ant zmoniu nevaziuoja, nesvarbu bmw ferrari ar golfas, daeina tau ar ne, kad vairuotojai kalti ?
Anonimas
4644
#5 Gal pasala kokia buvo? :/
Anonimas
4644
Vakar mane BMW vairuotojas praleido xD keistai jaučiausi
Catenas
4645
Anonimas
4645
jo istikro cia ne nuo masinos priklauso :D
Anonimas
4645
Čia reikia stebėtis ne dėl to, kad BMW, o dėl to kad - boba už vairo, mirtis už kampo.
|

