ka cia snekat kad cia naujoji ta durneliu karta nebent zaidzia ir pan. Juk patys turejom ten tuos mazus kompiuteriukus, kur augindavom gyvunelius. nu as cia apie devyniasdesimtuju karta kalbu. Man tai primena sitas zaidas vaikyste, ir nieko blogo as cia nematau :)
Kartą pabandžius - Neįmanoma sustot.
Anonimas
4622
Anonimas
4622
Sudas paskutinis.
Anonimas
4622
#5 Pritariu visu 100%
Emma11956
4623
Jeigu tau labai reikia kažko ką galėtum šerti, maudyti, vesti į lauką, su juo žaisti, ir dar jis skleistų įvairius garsus, išbandyk tokią žiauriai kietą naują programą vadinamą ŠUO. Jis atlieka visas funkcijas taip pat kaip ir Pou, bet skirtumas tas, kad jis iš tikro egzistuoja ir nelagina. Dar yra ir kita šios programos versija, bet jos tu negalėsi vedžioti lauke. Ji vadinasi KATĖ. Bet čia tik dvi iš šios programos versijų! Nepatikėsi, bet jų yra ir daugiau :O
prodigy
4623
as sito dalyko nekenciu kai matau kaip kiti ji ciupineja
Nikeris334
4623
Kas cia per sudas ? :O
Aquanities
4623
viskas...... Jeigu nauja karta tokie visi tada glima skelbti pasaulio pabaiga
Anonimas
4623
Jei tau iki 12 metų - tikrai taip.
|

