#6 Man tai jau net neįdomu :/
Kai sėkmingai - Nusirašei
Ignassin
4629
Anonimas
4629
nusirašei gal? :D
Anonimas
4629
Padariau išvadą, kad vnz3 yra disleksikas. Nesišaipykit iš jo.
Anonimas
4629
pataisykit klaida, zmones
Anonimas
4629
kai visą laiką tik nusirašinėji tada ir gaunasi "nusirašiai".
Anonimas
4630
ale gi ir nerastinga
ZiuZiu
4630
Panašu, kad autoriui tikrai neišėjo sėkmingai nusirašyti :D
Anonimas
4630
bet kažkaip nusirašyt sėkmingai tai neišėjo... nusirašei*
|

