#6 Man tai jau net neįdomu :/
Kai sėkmingai - Nusirašei
Ignassin
4628
Anonimas
4628
nusirašei gal? :D
Anonimas
4628
Padariau išvadą, kad vnz3 yra disleksikas. Nesišaipykit iš jo.
Anonimas
4628
pataisykit klaida, zmones
Anonimas
4629
kai visą laiką tik nusirašinėji tada ir gaunasi "nusirašiai".
Anonimas
4629
ale gi ir nerastinga
ZiuZiu
4629
Panašu, kad autoriui tikrai neišėjo sėkmingai nusirašyti :D
Anonimas
4629
bet kažkaip nusirašyt sėkmingai tai neišėjo... nusirašei*
|

