Makedonija- Mes norim jai atkeršyti, kad per fuxą pralaimėjom... :)
Jau šiandien - Jie ir vėl susitiks!
Anonimas
4697
Anonimas
4697
as nesuprantu kaip makedonus gali laikyt stipriais varzovais?????? laimejo per fuksa viena karta ir viskas... pizdiec nuo to laiko jie jau kaip ispanai , prancuzai , amerikonai ir pns..
Anonimas
4697
Nu ir kuo tie makedonai užkliuvo? Buvo tada stipresni ir tiek. Dabar pradėkim apie kiekvieną komandą kurti demotyvacijas, kuri buvo mus kažkada nugalėjusi... Usa vėl susitiksim, Rusija... Argentina... Ispanija... Wait.. Ispanų reikia nekęst :D
Anonimas
4697
pralaimes litviniai
Magonis
4697
Mhm. Ir juoksiuos jai pralaimes.
|

