Lageris - Laiko patvirtinta lieknėjimo įstaiga

2010.03.28 visprotis
  • 111
20
lageris, koncentracija, stovykla, karas, badas, lieknejimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
pyzdavijasi krw asilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
debilas tas kuris dejo... uzjauciu tuos zmones koki pragara jiem reikejo isgyvent o cia isipisineja.... Tu neturetum ka valgyt paziureciau kavalgytum kaip vercia dirbt ir gyvent klaikiom salygom...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Dar nickas visprotis - viska paaiskina , reiskia ji vadina nevisprociu ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
juokinga bet nevietoj, kai pradedi galvoti kas ten daresi tai sypsena tuoj pat isnyksta :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Juodas humoras. Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
as supratau minti,bet negalima tikrai taip juokauti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
kad nejuokingai juokaujat, chebra....
Ausryt 5882    
#12 Reikėtu man tokiam lageryje apsilankyt , nes valios neturiu ;D
kasiakas 5882    
#11 na o jei valios neturi tai toks lageris tikrai pades :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
reikia stiprios valios ir numesi ta svori ;] nereikia jokiou operaciju ir pan ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
tj jau tikraj nuwaziave amerikieciai ten modeliais taptuXD ju ten 90 proc. virsvori turi;D
Luke 5927    
;D geras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
#5
pavarai ant kitų, ir pats jau nebe kaip nevykelis jautiesi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
#5
nustokit ant amerikieciu stumt. ne visi jie apsirijeliai. nepazistat zmoniu tai ir nekalbekit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
mm... juodas humoras, mano megstamiausias XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
puse amerikonu pateke ten po pusdienio numirtu, nes mcdonaldo big mac'o negautu :D
uch... jau tie amerikieciai... net nereik stengtis daug, kad galetum stumt ant ju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Gyvi numirėliai, vos kaulai aptraukti oda..pažiūrėjus istorinius ir dokumentinius filmus apie antrą pasaulinį ir visus tuos lagerius, tai baisu, kas dėjosi.. :) Neverta pajuokti tokių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Kiek ten mirę iš bado yra...
svajus 5934    
na seip jo. Dabar kaip visi skundzias kad neimanoma rasti geros dietos , reikia skrandzio perisimo operacijas darytis kad ne taip valgyt noretume. Ot reikia y tokia stovykla nuvaziuot ir iskart virsvorio kaip nebuta
PsychoNiX 5934    
=))) juodas jumoras =D
Grįžti į viršų