Man niekada netrūko meilės - Man trūko tik mylimo žmogaus

2011.03.31 vazeeep
  • 352
14
Man niekada netrūko meilės







Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
Gražus vaikinas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#12 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
Čia tai jo. :)
Propoganda 5547    
Kažkokia kekšiška demo :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Gyvenimo tiesa;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
tikra tiesa ,nes jau toks gyvenimas ir zmogus supranta tik tada kada jo netenka ,o po to jau buna velu ka susigrazinti
jiustazz 5554    
tai yra tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Kam truksta. Surasim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Va,va :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
Ir man taspats.Labai truksta mylimo zmogaus. :/
Nuotraukos nėra
Go2te 5566    
Meile yra emo? Isvis atsipiskit jus nuo tu emo. Pavargau as esu taip pat taciau niekam is mano draugu tai neuzkliuna. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
diorgina apie tas meiles ,emo
kristal 5567    
#1 Nes moderatoriai irgi ne dievai(o gaila :D). Bus ištaisyta.
LogInGuy 5567    
prie ko žymėse japonai, kuom tai susija su demo?
Grįžti į viršų