Paskolink tušinuką - Ir tu jo niekada nebepamatysi

2010.10.10 vandamas
  • 171
24
mokykla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
ziurint kam skolini.
Nuotraukos nėra
skirmis 5721    
true, true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Todėl dabar aš visada iš maksimos prieš mokslo metus prisiperku už 99ct tušinuku ir kokį viena normalų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Todel ir nebeskolinu tusinuku :D
vandamas 5726    
nepagauni,kad cia paprikolu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nu bl kai bomzai gal neverkit del tusinuko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
man ir uzps bl sitas dalykas : /
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Kaip nekenčiu tų kurie taip daro!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Stopudovai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
taduse :D*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
nu jo, jau niekam nebeskolinu, nes niekad negrazina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
to Tevas- me too :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
As esu is tu nieksu. Kurie niekad savo neatsinesa ir skolinasi. Ir aisku rasau kol neberaso,arba pametu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
as toki pati turiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Matyti matai, bet jo niekada nebeatgauni :D
Nuotraukos nėra
Kaori 5734    
tikra tiesa... uztat gerai pasiskolint tusinuka ir niekada jo negrazinti...XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
krc paskolinau sidabrini tusinuka cj nebeatgausiu :D :\\\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
::D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
as tai pamatau - pas kitus:D
forgottens 5735    
daznai taip buna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Čia tai gerai pasakyta. Kiek aš per visus metus praradau tušinukų turbūt nesuskaičiuočiau :D O jei ir gražindavo tai išardytą :D
FarmVille 5735    
jo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Arba kaip apgraus tai nenoresi net matyt
kiki17 5735    
o cia tai teisybe dazniau tik su piestuku sitaip :D
Grįžti į viršų