atsiperka ir dar kaip :)
Reklama - niekada neverta ja tikėti
Anonimas
5779
Anonimas
5782
#7 O tau kas nors liepia i jas ziureti?:) Manau,kad ne taigi laisvas eik prie kitu demo prisikabinet
Paulius93
5782
Nu ,valkata. Tu su savo valkatiškom demotyvacijom jau dasiknisai link mano nervų. Nebekelk tų nesąmonių. Baisu daros.
Anonimas
5786
atsiperka :D
Anonimas
5786
#7 #8 eikit nahui blet urodai !
Anonimas
5787
patalpino valkata :D irgi geras ;D
strawberry
5788
Geras prikolas :D
OoS
5788
|

