Reklama - niekada neverta ja tikėti

2010.08.22 valkata
  • 66
8
Reklama







Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
atsiperka ir dar kaip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#7 O tau kas nors liepia i jas ziureti?:) Manau,kad ne taigi laisvas eik prie kitu demo prisikabinet
Paulius93 5783    
Nu ,valkata. Tu su savo valkatiškom demotyvacijom jau dasiknisai link mano nervų. Nebekelk tų nesąmonių. Baisu daros.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
atsiperka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#7 #8 eikit nahui blet urodai !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
patalpino valkata :D irgi geras ;D
strawberry 5788    
Geras prikolas :D
OoS 5789    
Grįžti į viršų