atsiperka ir dar kaip :)
Reklama - niekada neverta ja tikėti
Anonimas
5780
Anonimas
5783
#7 O tau kas nors liepia i jas ziureti?:) Manau,kad ne taigi laisvas eik prie kitu demo prisikabinet
Paulius93
5783
Nu ,valkata. Tu su savo valkatiškom demotyvacijom jau dasiknisai link mano nervų. Nebekelk tų nesąmonių. Baisu daros.
Anonimas
5786
atsiperka :D
Anonimas
5787
#7 #8 eikit nahui blet urodai !
Anonimas
5788
patalpino valkata :D irgi geras ;D
strawberry
5788
Geras prikolas :D
OoS
5789
|

