Gera. +++
Mes sugriausim - o kas atstatys?
Gusta-Fang
5787
Anonimas
5788
#24 pritariu
Leene
5796
Anonimas
5798
Aš.
Anonimas
5798
Atstatys kurie gyvent nores :D
gretagreat28
5799
#21 ;D
Anonimas
5799
Galbūt 2012 mirs Kubilius??? ;D
gretagreat28
5799
tj nk, kai po 2012 liks tik 10proc zemes gyventoju nebeters tiek, gal net "remontuos" zeme :D
Anonimas
5799
Mes isnyksim, kaip ir daugelis iki šiol karaliavusių gyvybės formų, o žemė atsinaujins per tam tikrą laiką nes žeme galima vadinti savaime atsinaujinančiu organizmu. Nelikus pagrindinio kaltininko nebebus kas naikintų, taigi žemė atsigaus.
Anonimas
5799
17 geras ;D
Anonimas
5799
#16 pydaraste tu nieko jis neatsatys tau , nebent byby i sikna !
Anonimas
5799
kubilius juk mum prizadejo!...
Anonimas
5800
Simple - mes atstatysim :)
Anonimas
5800
Kai sugriausim pradesim i Dieva tiket :)
Dariukas
5800
Vynis atstatys
bellissima
5800
jau vakarykštė audra su savo padariniais parodė, kad neatstatys niekas :)
Anonimas
5800
Mano mociute
aistutielex
5800
#9 jo kubilius ;D
Anonimas
5801
kubilius
Anonimas
5801
#5 O tau reiktų perskaityt visą biblioteką, kad bent kažkiek suprastum apie ką demotyvacija
Anonimas
5801
visiem kurientiems tokias demotyvacijas patarčiau paskaityt nors keletą knygų.
Anonimas
5801
Vel ateiviai atskris ir pastatys pamatus ;p
kirvarpa
5801
#1 pritariu.
Anonimas
5801
tai kad niekas nebeatsatatys;[
Anonimas
5801
Pagaliau dar viena normali demotyvacija:)
|

