Gera. +++
Mes sugriausim - o kas atstatys?
Gusta-Fang
5785
Anonimas
5786
#24 pritariu
Leene
5795
Anonimas
5797
Aš.
Anonimas
5797
Atstatys kurie gyvent nores :D
gretagreat28
5798
#21 ;D
Anonimas
5798
Galbūt 2012 mirs Kubilius??? ;D
gretagreat28
5798
tj nk, kai po 2012 liks tik 10proc zemes gyventoju nebeters tiek, gal net "remontuos" zeme :D
Anonimas
5798
Mes isnyksim, kaip ir daugelis iki šiol karaliavusių gyvybės formų, o žemė atsinaujins per tam tikrą laiką nes žeme galima vadinti savaime atsinaujinančiu organizmu. Nelikus pagrindinio kaltininko nebebus kas naikintų, taigi žemė atsigaus.
Anonimas
5798
17 geras ;D
Anonimas
5798
#16 pydaraste tu nieko jis neatsatys tau , nebent byby i sikna !
Anonimas
5798
kubilius juk mum prizadejo!...
Anonimas
5798
Simple - mes atstatysim :)
Anonimas
5798
Kai sugriausim pradesim i Dieva tiket :)
Dariukas
5799
Vynis atstatys
bellissima
5799
jau vakarykštė audra su savo padariniais parodė, kad neatstatys niekas :)
Anonimas
5799
Mano mociute
aistutielex
5799
#9 jo kubilius ;D
Anonimas
5799
kubilius
Anonimas
5799
#5 O tau reiktų perskaityt visą biblioteką, kad bent kažkiek suprastum apie ką demotyvacija
Anonimas
5799
visiem kurientiems tokias demotyvacijas patarčiau paskaityt nors keletą knygų.
Anonimas
5800
Vel ateiviai atskris ir pastatys pamatus ;p
kirvarpa
5800
#1 pritariu.
Anonimas
5800
tai kad niekas nebeatsatatys;[
Anonimas
5800
Pagaliau dar viena normali demotyvacija:)
|

