"Ctrl+V" - Kinų religija

2010.06.04 00:06 valinevicius2
  • 4
8
"Ctrl+V"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#7 Ką čia kliedi? Čia kinų plagiajatas, o ne fail.... Čia jų WIN yra, nes jie kala bapkes už kokius dalykus, geras bapkes...
henroXicated 5864    
Neįmanoma taip sufailint ;Dp
varna 5864    
parašyta ne "NOKIA" o "NOKLA"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
O ka cia matyt reik ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
o blet :D as net is pradziu nepastebejau xD
fucks 5864    
koks ziaurus failas :D
Vyncas 5865    
Nokla: DDDD
Hvangha 5865    
Kokie žiaurūs. -_-
Grįžti į viršų