Laimė, - kai turi didelę lovą, ir priežastį joje gyventi.

2010.12.31 14:17 unknown2
  • 5
4
ronaldo







Lukrecija123 5651    
ir priežastį joje pasilikti ;D o ne gyventi ;D
KatKol 5653    
gyventi?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
lovoj gyvent, pz
varlyte 5653    
koks grazuuus :D
Grįžti į viršų