Geriau dukra, - nei sūnus Lt. ryto fanas

2011.01.10 14:05 ugix
  • 1
8
sudritis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
#2, nu suprantu, kad jauti malonuma zemindamas, bet nejauti, kad atrodai kaip mazvaikis, protiskai neissivystes individas? :) Nors ko noret is emotyvatoriu.. Beje super nuotrauka, tavo vietoj budama nusizudyciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Geriau dukra kulva, nei sūnus tokių "demotyvacijų" kūrėjas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Už rytaa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Geriausias bilietas kuri galima nusipirkt lenkijoi (vilniui) tai bilietas i kauna
heiko 5646    
neuajuciat kaip nusisnekat visi? bl juk abi komandos lietuvos, dziaukites kad tokias turim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
geriau lryto fanas nei vaikas demotyvatorius
EMOtyvacija 5646    
geriau gimt kambodžoj, aids sergančių invalidų tėvų šeimoje nei kaune ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Geriau nieko, nei kas nors Zalgirio fanas ;)
Grįžti į viršų