Bent lietuviška demo būtų...
|
Anonimas
5440
Anonimas
5441
Pvz.: mano tėvas kadangi programuotojas, tai jis ne tik fb susikūrė pirmiau už mane ir mane privertė susikurt (dabar mane seka, tai darau kad jis bevik nk nematytų ft ir užrašų ant sienos), o apie G+ jis pirmiau sužinojo už mane, bet jau nesinaudosiu tuo G+ nes jis maan nepatinka. Nu nebent visi iš fb pereitų į G+
Anonimas
5441
#1 butu nepakeiciamas jaigu jame butu daugiau zmoniu... :)
Anonimas
5441
#1 Pom kad ten snukiu beveik nera :D
CRONUS
5441
Dėl to G+ nepakeičiamas (bent kol kas)
|

