Pasirinkti tau - užsienis ar Lietuva

2011.01.02 23:42 teranis
  • 7
8
nemegstu,kubiliaus







Nuotraukos nėra
nulis 5649    
valio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Tankas aš su tavimi ;))
Nuotraukos nėra
nulis 5649    
cia ziema buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
gerai gerai
vaziuokit is lietuvos
as cia vienas paliksiu ir kaip karalius gyvensiu
JUS MAN DAR KLAUPSITES
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
o nx kenteti, isgyventi bandyti cia, jei ten galima GYVENTI
GraffitiXIX 5649    
Mielas terani, ar tu nesupranti, kad yra tikrai kvailų žmonių, kurie gali rimtai susigundyti išvaryt iš Lietuvos, o jei tokiu apskritai bus daug, tai bus pzd... Iš Lietuvos ir taip jau žiauriai daug žmonių emigruoja kitur, ir taip, gal ten jiems ir geriau, bet nejau jie visai nemyli tėvynės mūsų?... Pagalvokit... O dėl Kubiliaus, jis neamžinas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
zymes :D
Grįžti į viršų