Issiverkit issiverkit nabageliai.
Tėtis - vienintelis vyras, - kurio niekada nenustosiu mylėti.
Anonimas
5155
O aš nemyliu, nekenčiu jo už tai ką jis man padarė...
Pepper
5463
#32 mylek kol turi.... nes netekau tevo kai buvau 6 tai geriau mylekit savo mamas ir tevelius :)
Kentux
5497
Aš nemyliu savo tėvo...
Vilius_4_eminem
5506
#29 Tikrai.. Vargšeliai, tikriausiai nuskriaudė jus, kad prie pc neleido ilgiau sedėt..
Anonimas
5605
#27 Užuojauta.
Anonimas
5606
O as augau be tečio.. Uzaugau jx vistiek labai myledama, dabar jau 6ti metai eina kai jo nebera.. Ta meile nkr nedingo,nebuwo dingus ir nedings.. Nesvarbu kad jis mama kazkada paliko iseidamas pas kita,bet jis buvo mano tetis.. Kazkada nesupratau kaip man jo truksta, bet paauglystei tetis yra butinas. Net dabar man jo begalo truksta. Ech kaip as jo pasiilgau :'((
Anonimas
5607
#24 Pritariu, ir as bet is dalies ir #23 pritariu
Anonimas
5607
#24 Same to me.
Anonimas
5608
tėtis - vienintelis vyras, kurio nekęsiu visą likusį gyvenimą.
Anonimas
5608
o man truksta jo.
Anonimas
5609
Ypach tada kai jis nakty nuogas ysliuoge y tavo lova :D another failmotion
Anonimas
5609
Zjbs jums. Pavydžiu. Mylėjau tol kol turėjau. O va kai paliko, atrodo kaip aš jį galėjau mylėt tokį savanaudį, savimeilį.
Anonimas
5609
Tik kartais per daug kvailysciu jie pridaro kad galetum jiems justi nors kruopele meiles......
Anonimas
5609
o kai kurie nekęs jo visą gyvenimą!;P
Anonimas
5609
Taip :) bet prie tokių vyrų pridėčiau ir senelį :))
Anonimas
5610
#13 nea as neskaitau kad as ji turiu. P.S. Tikrai, ir brolis :)
Anonimas
5610
arba ne...
noob.saibot
5610
#5 cool story bro
Anonimas
5610
grazi foto ... mmmmmm :)
Anonimas
5610
nedemotyvuoja
Anonimas
5610
#5 vien tai, kad jis turi mano gyvenime tam tikrą statusą (tėvas), nereiškia, kad aš jį turiu mylėt. Mylimas žmogus būna ne už tai, kas yra, bet už tai, ką daro.
Anonimas
5610
Nemyliu zmogaus kuris man yra Niekas
Anonimas
5610
o man labai pasiseke - turiu nuostabu teti ir tikra drauga viename asmenyje. Labai tuo didziuojuos ir vertinu:)
Anonimas
5610
Netiesa, dar ir brolis:)
Anonimas
5610
Ne visiems pasiseka tureti NUOSTABU teva :(
Anonimas
5610
Kaip kam. Kitus vaikus ir palieka.
Anonimas
5610
Man regis demotyvacijos autorius/e turejo grazia vaikycte, bet reiktu susiprotet kad ne kiekvieno gyvenimas susiklosto taip pat. Man tik 18 bet as jau dabar savo tevo nekenciu, o daugeliui tevas isvis nieko nebereiskia
Teenagor
5610
būčiau pana gal suprasčiau ;)
Anonimas
5610
o mano kaip tik ne. nei mylejau, nei mylesiu as ji
Anonimas
5611
nuostabi demo :) puikiai atitinka mano situacija , ir tikriausiai daugelio kitu...
|

