Atleisk mus, Tėve...

2010.08.13 00:12 sunlounger
  • 11
23
Atleisk mus,  Tėve...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#23 tik siaip du metus miegojai vienoj lovoj?
OoS 5794    
#22 Ačiū už dėmesį, bet su debilais nebendrausiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#21 bl negaliu ziureti, kaip vaidini pasikelusi ir protinga, o pats elgiesi kaip suknistas mazvaikis.
OoS 5794    
#17 Kovojo, kad nebūtų kekšių? Vaje, o aš maniau kad už savo tėvynės laisvę kovojo... Visa laimė, kad demotyvacijoj lankausi, o tai nebūčiau tokio fakto sužinojęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#14 gal ir buvo tokiu dalyku anksciau, bet nuo 20 amziaus labai ispopuliarejo jie :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
buvo, ir buvo savaites demotyvacija jeigu neklystu. Kam kopint senas demo asilai jus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#14 Neesmė čia, kad buvo. Juk ir kovojo dėl to, kad nebūtų tokių individų. O dabar net mada tapo taip elgtis. Ką jum prie kompiuterių užaugintiem suprast....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
jo sita gera, ja reikia patvirtint
OoS 5794    
#14 +
Prasiplečiant apie nacius, tai kaip naciai ėjo į priekį su viena radikalia ir peiktina idėja, taip Raudonoji armija ėjo su kita radikalia ir peiktina idėja. Taip kad nusivilt jokiam veteranui iš tikro nėra ko
Janis 5794    
Jeigu žiūrint tik į paveikslėlius, tai tupų mergų tikrai visada buvo, o ir prostitucija viena seniausių profesijų yra, tai, kad visokios pasileidėlės, taip sakant, yra ne naujiena.
O visų tų nacių, šovinistų, skinų ir kitų panašių nesąmonių visada buvo ir bus. Pasaulis taip iš esmės tikrai nepasikeitė, gal ir išdurnėjo, bet tuo pačiu ir tobulėjo, tai, kad nėra čia ko jam sielvartaut, tai neatsiejami dalykai.
OoS 5794    
#9 Jie kariavo dėl to, kad patiems netektų gyventi vergijoj. O senatvėj viskas yra idealizuojama ir ta dabartis atrodo gaidiška, nors, kaip minėjau, visada buvo tupų mergų, o fašistai yra ne prie ko, nebent demo yra versta iš rusų kalbos, kas iš viso parodo fantastišką autoriaus orginalumą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Tas senukas turbut tiek mates savo gyvenime, kad jau jo niekas nebestebina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Čia mintis tame, manau, kad : ''žmogau, ar dėl tokios ateities aš kariavau?'' tu sedi pridziuves prie kompo ir niekad nesuprasi tokiu zmoniu juk. Super man sitas labai patiko! sugraudino
Turbosraige 5794    
#6 O ble, as taip ir skaiciau iki siol. :D
Turbosraige 5794    
#5 Matau.
Totoro 5794    
Gal turetu buti ,,Atleisk mums, Teve"? :D
OoS 5794    
#4 O aš visiškai neturiu ką veikt ir noriu pasiginčyt
Turbosraige 5794    
#3 Labai tingiu gincytis. Bet nesutinku.
OoS 5794    
Kas čia gero? Bukų mergų visada buvo, o fašistus čia kišt iš viso be ryšio. Jei versta grynai iš rusų kalbos, tai dar dar, bet ir šiaip...
Turbosraige 5794    
Mygam patvirtins sita, gera.
OoS 5794    
be ryšio
Grįžti į viršų