Geras pažymys - Gavęs jį, visada paklausi klasiokų, kokį gavo jie.

2011.03.06 22:28 sumerxx
  • 5
5
mokykla, pazymiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
As tai ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
bet kokiu atveju, nepatau prasmės tvirtint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
speju demotyvuoja negaut geru pazymiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
čia demotyvuoja neklausinėt bendraklasių pažymių, ar kaip??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
jo :D
Grįžti į viršų