KEBABAI VALDO!!! \m/
Kebabas - Dar vakar lojo ant praeivių..
Anonimas
5319
Spameris
5828
Blet koks kebabas be lavašo?
OoS
5863
#18 Kebabai ir nėra tiek verti...
Anonimas
5863
Kas čia per nesąmonė.. Tikrai netikiu ,kad Lietuvoje būtų tokia prabanga kebabams iš šunų ar kačių. Ir kebabas nebūtų vertas 6-12Lt .
chzarija
5880
fu nemegstu to brudo
Anonimas
5892
megstamiausias duonoje mmmmmmmm
Anonimas
5922
#13 Privet, Leninai.
svajus
5934
Puse Lietuviu jauciu net nezino aks yra tikras kebabas... Turkijoi jis apie valanda ruosiamas
Anonimas
5967
jeigu cia kebabas tai as Leninas
Anonimas
5969
o Dieve, gerai, kad aš jų nevalgau.
Anonimas
5974
xD
Anonimas
5992
kas cia per tokio lievumo kebabas ? ;D tikriausiai kokie 2 litai kainuoja xD
Anonimas
6000
sd-> jei nematei is ko daro, nedaryk ir tu isvadu ;)
Anonimas
6034
siaip gal ir ish vistienos daromi, bet tik kad ta vistiena jums kenks dar labiau nei koks kitas nesveikas produktas ir jei pamatytumet procesa tos mesos ruoshimo tai atsisakytumet jos. GARANTUOJU :)
Anonimas
6035
sublime, zinoma.
Anonimas
6039
mmmmm kebabas...
Anonimas
6039
juokingi komentarai. Viena diena papliotikino kokia bobutė, kad jie daromi iš šunų, kačių ir etc, tai dabar visi ir mano taip. LOL
Nerija
6043
Abejoju, kad ten nenormali mėsa:) Na gal priklauso nuo kebabinės :]
giedriuxxx
6043
bl gerai kd to sudo nevalgau :D o sopas kitoj gatves pusej :)
Anonimas
6043
Kaip cia suprast sita?
|

