Kebabas - Dar vakar lojo ant praeivių..

2009.12.06 sublime
  • 139
21
Kebabas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
KEBABAI VALDO!!! \m/
Spameris 5828    
Blet koks kebabas be lavašo?
OoS 5862    
#18 Kebabai ir nėra tiek verti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Kas čia per nesąmonė.. Tikrai netikiu ,kad Lietuvoje būtų tokia prabanga kebabams iš šunų ar kačių. Ir kebabas nebūtų vertas 6-12Lt .
chzarija 5879    
fu nemegstu to brudo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
megstamiausias duonoje mmmmmmmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
#13 Privet, Leninai.
svajus 5934    
Puse Lietuviu jauciu net nezino aks yra tikras kebabas... Turkijoi jis apie valanda ruosiamas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
jeigu cia kebabas tai as Leninas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
o Dieve, gerai, kad aš jų nevalgau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5992    
kas cia per tokio lievumo kebabas ? ;D tikriausiai kokie 2 litai kainuoja xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6000    
sd-> jei nematei is ko daro, nedaryk ir tu isvadu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
siaip gal ir ish vistienos daromi, bet tik kad ta vistiena jums kenks dar labiau nei koks kitas nesveikas produktas ir jei pamatytumet procesa tos mesos ruoshimo tai atsisakytumet jos. GARANTUOJU :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6034    
sublime, zinoma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
mmmmm kebabas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
juokingi komentarai. Viena diena papliotikino kokia bobutė, kad jie daromi iš šunų, kačių ir etc, tai dabar visi ir mano taip. LOL
Nerija 6042    
Abejoju, kad ten nenormali mėsa:) Na gal priklauso nuo kebabinės :]
giedriuxxx 6042    
bl gerai kd to sudo nevalgau :D o sopas kitoj gatves pusej :)
sublime 6043    
Ko tu nesupranti? Manai kebabus iš vištienos daro?! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6043    
Kaip cia suprast sita?
Grįžti į viršų